9 300 000 Kč

Číslo položky: 15214
Poslední dražitel: 14365

Latour H.

Přímořská krajina
olej na plátně, 38 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1893
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  21:05:00
Číslo položky: 15272
Poslední dražitel: 15740

Tetřevi
olej na kartonu, 23 x 30, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  21:00:00
Číslo položky: 15449
Poslední dražitel: 14256

Louka v zámeckém parku v Kvasinách
akvarel na papíře, 10 x 15 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1956, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15245
Poslední dražitel: 13223

Čas
suchá jehla, 16 x 11 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, datováno 1957
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:55:00
Číslo položky: 15251
Poslední dražitel: 14391

Ruce
barevná litografie, 26, 5 x 13 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno UD, datováno 2010
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15277
Poslední dražitel: 15654

Chadima Jiří (* 1923)

Rybář
tempera na sololitu, 47 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1967, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15334
Poslední dražitel: 14682

Vohánková Božena (1881 - 1957)

Plachetnice
olej na kartonu, 26 x 34 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15200
Poslední dražitel: 14356

Sluneční bůh
olej na desce, 42, 5 x 42, 5 cm, rámováno, signováno PD, datováno 2016, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:50:00
Číslo položky: 15269
Poslední dražitel: 15108

olej na kartonu, 38 x 52 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15430
Poslední dražitel: 14517

Korecki Wiktor (1890 - 1980)

Podzimní nálada u řeky
olej na plátně, 54 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno nedostatečně vypnuté na vypínacím rámu, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč