9 300 000 Kč

Číslo položky: 15282
Poslední dražitel: 15658

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

Západ slunce nad mořem
olej na plátně, 50 x 67 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 81 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  23:00:00
Číslo položky: 15229
Poslední dražitel: 15080

Jarní říčka
olej na plátně, 59 x 74 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  22:55:00
Číslo položky: 15459
Poslední dražitel: 15160

Körber Adolf (1887 - 1967)

olej na plátně, 80 x 94, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1921, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15473
Poslední dražitel: 14830

Langer Karel (1878 - 1947)

olej na lepence, 25 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  22:50:00
Číslo položky: 15290
Poslední dražitel: 15554

Vinobraní
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1937, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 80 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  22:45:00
Číslo položky: 15338
Poslední dražitel: 15105

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled na Hradčany od Petřína
olej na plátně, 80 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 40 000 Kč
Dosažená cena: 160 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  22:40:00
Číslo položky: 15361
Poslední dražitel: 15043

Menhir
barevná litografie, 51 x 69 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1980, autorský tisk č. 3
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15375
Poslední dražitel: 13220

Krajina s říčkou
olej na plátně, 69 x 96 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 135 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 15453
Poslední dražitel: 15866

Tetřívci v toku
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 55 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15408
Poslední dražitel: 13549

Vysoké stromy u Kralup
Vyvolávací cena: 100 000 Kč
Dosažená cena: 255 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  22:35:00