Břízy olej na plátně, 65 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Bouře při soumraku slunce olej na plátně, 92 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, okolo roku 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Orání akvarel-kvaš na kartonu, 59 x 37, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, signováno LH, datováno 1949, písemný znalecký posudek soudního znalce a ověřovací certifikát pravosti díla přiloženy
Břízy olej na překližce, 35 x 49, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1916, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Kytice ve váze olej na plátně, 65 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, písemný znalecký posudek soudního znalce a ověřovací certifikát pravosti díla přiloženy
Baletka olej na plátně, 80 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Koupající se dívky olej na překližce, 85 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, potvrzení originality přímo od autora z roku 1937 a ověřovací certifikát pravosti díla přiložen...
Pohled na Hradčany při východu slunce olej na plátně, 96 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen