9 300 000 Kč

Číslo položky: 15385
Poslední dražitel: 14485

Zoubek Olbram (1926 - 2017)

Dívka
papírový reliéf, 42, 5 x 24, 5 cm, pozlaceno, nerámováno, volně loženo, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  21:15:00
Číslo položky: 15416
Poslední dražitel: 14678

Zimní motiv
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 9 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15460
Poslední dražitel: 15243

Výhled z lesa do kraje
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15255
Poslední dražitel: 13702

Dont worry - be happy!
barevná litografie, 65 x 49 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, datováno 1999, 47/100
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  21:10:00
Číslo položky: 15296
Poslední dražitel: 14150

Smutek
hollarotypie kolorovaná pastelem, 10 x 9 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15250
Poslední dražitel: 15733

Profil dívky v čase
suchá jehla, 13 x 17, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou UD, 181/200, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  21:05:00
Číslo položky: 15418
Poslední dražitel: 13723

Nečitelně signováno

olej na kartonu, 47 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15444
Poslední dražitel: 15231

Špálová - Benešová Milada (1884 - 1963)

olej na kartonu, 45 x 37 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15465
Poslední dražitel: 13439

Exner Willy (1888 - 1947)

Dívka v šátku
olej plátno na překližce, 64 x 41 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno LH, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, na fotografii je zakrytý znak svastiky
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15478
Poslední dražitel: 14550

Koutský Václav (1907 - 1980)

Pstruzi
olej na překližce, 19 x 42 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1943, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 1 000 Kč
Příhoz: 100 Kč