9 300 000 Kč

Číslo položky: 15411
Poslední dražitel: 14503

Líbal František (1896 - 1974)

olej na kartonu, 24 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1939, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  21:20:00
Číslo položky: 15428
Poslední dražitel: 15004

Pocta Emilu Holubovi
barevná litografie, 52 x 37 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, rám mírně poškozen, signováno tužkou PD, 54/80, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15472
Poslední dražitel: 14546

Nesignováno (Tibor Bartfay)

Danteho peklo
koláž na kartonu, 83 x 36 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, nesignováno, datováno 1968
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15479
Poslední dražitel: 14550

Kilián Josef (1918 - 1999)

Jaro na Lužnici
olej na plátně, 50 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno vpravo dole mírně protrženo, signováno UD, datováno 1983, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15234
Poslední dražitel: 14379

Nečitelně signováno

Klášter
olej na kartonu, 75 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  21:15:00
Číslo položky: 15385
Poslední dražitel: 14485

Zoubek Olbram (1926 - 2017)

Dívka
papírový reliéf, 42, 5 x 24, 5 cm, pozlaceno, nerámováno, volně loženo, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15416
Poslední dražitel: 14678

Zimní motiv
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 9 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15445
Poslední dražitel: 15849

Lokomotivy
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 36 300 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15460
Poslední dražitel: 15243

Výhled z lesa do kraje
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15255
Poslední dražitel: 13702

Dont worry - be happy!
barevná litografie, 65 x 49 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, datováno 1999, 47/100
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  21:10:00