Tanečnice olej na kartonu, 38 x 29 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Zimní krajina olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Břízy u řeky olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Přístav olej na dřevě, 15, 5 x 31, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno pseudonymem PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen