9 300 000 Kč

Číslo položky: 15264
Poslední dražitel: 15715

Hušek Mojmír

olej na plátně, 99 x 63 cm, nerámováno, vypínací rám, signováno PD, datováno 1983
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  21:00:00
Číslo položky: 15437
Poslední dražitel: 14972

Pernica Vojtěch (1886 - 1977)

Slovačka
olej na plátně, 63 x 40 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PH, datováno 1918, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 16 400 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15199
Poslední dražitel: 14354

Čtenář
olej na sololitu, 43, 5 x 37 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 2004, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  20:55:00
Číslo položky: 15208
Poslední dražitel: 14196

Havlic Vladimír (1944 - 2004)

Pole odpočívá
olej na plátně, 105 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1978
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15246
Poslední dražitel: 15523

Odpočinek pod palmou
litografie, 23 x 16, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  20:50:00
Číslo položky: 15297
Poslední dražitel: 14181

Sedící dívka před zrcadlem
černobílá litografie, 17 x 12 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno UD, datováno 1957
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15446
Poslední dražitel: 15017

Koupání
litografie, 20 x 14 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 9/120, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15252
Poslední dražitel: 14377

Dědina Jan (1870 - 1955)

kombinovaná technika na papíře, 45 x 30, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1924
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  20:45:00
Číslo položky: 15228
Poslední dražitel: 15678

Zátiší s banánem
olej na kartonu, 30 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  20:40:00
Číslo položky: 15407
Poslední dražitel: 14500

Štafa Rudolf (1925 - 2014)

Ležící dívčí akt
pastel na lepence, 42 x 96 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, pasparta, signováno PD, datováno 1979, ověřovací certifikát pravosti díla a 2 katalogy R. Štafy přiloženy
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 1 000 Kč
Příhoz: 100 Kč