Portrét starého muže kombinovaná technika na papíře, 20 x 15, 5 cm, pasparta, zaskleno, zažloutlé skvrny na paspartě, kresba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Rozkvetlá louka pod chalupou olej na překližce, 38 x 50 cm, rámováno, rám poškozen a zkroucen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen