9 300 000 Kč

Číslo položky: 15336
Poslední dražitel: 14845

Ovocný trh
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  21:45:00
Číslo položky: 15357
Poslední dražitel: 15778

Vodník
barevná litografie, 33, 5 x 42, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1942, 43/500
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 180 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 15494
Poslední dražitel: 13303

Výhled na Vyšehrad
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Dosažená cena: 73 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15263
Poslední dražitel: 14399

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Konvolut 5 ks ilustrací
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 19 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  21:40:00
Číslo položky: 15222
Poslední dražitel: 13092

olej na kartonu, 48 x 58 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1910, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  21:35:00
Číslo položky: 15242
Poslední dražitel: 15704

Hommage Giuseppe Arcimboldo
barevný lept, 89 x 58 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1989, 33/70
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 24 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15260
Poslední dražitel: 14369

Parabola No. 1
černobílá litografie, 76 x 54 cm, nerámováno, volně loženo, papír v místě pasparty mírně natržen, signováno tužkou PD, datováno 2000, 49/100
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15386
Poslední dražitel: 14486

Zoubek Olbram (1926 - 2017)

Tři kočky
papírový reliéf, 45 x 42 cm, pozlaceno, nerámováno, volně loženo, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15390
Poslední dražitel: 13464

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

kombinovaná technika na kartonu, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1981, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15432
Poslední dražitel: 15007

Český ráj
barevná litografie, 41 x 52 cm, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 60/85, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč