9 300 000 Kč

Číslo položky: 15496
Poslední dražitel: 14851

Z okolí Bítova
olej na kartonu, 37 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1931, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:50:00
Číslo položky: 15256
Poslední dražitel: 14395

Hommage á Jacopo Pontormo
litografie, 56 x 73 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, datováno 2004, 67/100
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:45:00
Číslo položky: 15287
Poslední dražitel: 13563

Lukášek Alois (1911 - 1984)

Dálky u Lhoty
olej na plátně, 110 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15346
Poslední dražitel: 15111

Nowak Willi (1886 - 1977)

Sklizeň
akvarel na papíře, 27 x 41 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15366
Poslední dražitel: 14472

Štafa Rudolf (1925 - 2014)

Neznámé kultury
olej na kartonu, 78 x 58 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1998, ověřovací certifikát pravosti díla a 2 katalogy R. Štafy přiloženy
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15392
Poslední dražitel: 14255

Pasáček
olej na kartonu, 37 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15292
Poslední dražitel: 15555

uhel na papíře, 19 x 27 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:40:00
Číslo položky: 15434
Poslední dražitel: 14519

Nesignováno

Dívka
kombinovaná technika na plátně, 120 x 110 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15383
Poslední dražitel: 13893

Stein Václav (1917 - 1944)

Dívka v dešti
olej na plátně, 37 x 47 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:35:00
Číslo položky: 15405
Poslední dražitel: 14499

Štafa Rudolf (1925 - 2014)

Dvojportrét
olej na kartonu, 69 x 48 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1980, ověřovací certifikát pravosti díla a 2 katalogy R. Štafy přiloženy
Vyvolávací cena: 3 800 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč