9 300 000 Kč

Číslo položky: 15359
Poslední dražitel: 15779

Stan se vzducholodí
litografie, 25, 5 x 18 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1977, 24/200
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  21:55:00
Číslo položky: 15482
Poslední dražitel: 15866

Konvolut kreseb, litografií a maleb

konvolut cca 110 ks kreseb, grafických výtisků a maleb + 3 skicáky, různí autoři, volně loženy, některé poškozeny
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15421
Poslední dražitel: 13875

Šimotová Adriena (1926 - 2014)

Kompozice
barevný lept, 37, 5 x 35, 5 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, datováno 1995
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  21:50:00
Číslo položky: 15254
Poslední dražitel: 14393

Dieta No. 1
litografie, 56 x 73 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, datováno 2003, 63/100
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  21:45:00
Číslo položky: 15267
Poslední dražitel: 14822

Borovice
olej na kartonu, 28 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1920, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15344
Poslední dražitel: 14441

Molnár Karel (1903 - 1981)

Tanečnice
olej na kartonu, 38 x 29 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15462
Poslední dražitel: 14539

olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15289
Poslední dražitel: 11933

Nečitelně signováno

Rozkvetlá louka
olej na kartonu, 51 x 71 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  21:40:00
Číslo položky: 15335
Poslední dražitel: 15637

Břízy u řeky
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15372
Poslední dražitel: 14476

Nečitelně signováno

Podzámčí
akvarel na papíře, 27, 5 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno nečitelně PD, datováno 1861
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 300 Kč
Příhoz: 100 Kč