9 300 000 Kč

Číslo položky: 15344
Poslední dražitel: 14441

Molnár Karel (1903 - 1981)

Tanečnice
olej na kartonu, 38 x 29 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  21:45:00
Číslo položky: 15462
Poslední dražitel: 14539

olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15289
Poslední dražitel: 11933

Nečitelně signováno

Rozkvetlá louka
olej na kartonu, 51 x 71 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  21:40:00
Číslo položky: 15335
Poslední dražitel: 15637

Břízy u řeky
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15372
Poslední dražitel: 14476

Nečitelně signováno

Podzámčí
akvarel na papíře, 27, 5 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno nečitelně PD, datováno 1861
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15402
Poslední dražitel: 15202

Kaufmann Adolf (1848 - 1916)

Přístav
olej na dřevě, 15, 5 x 31, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno pseudonymem PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15258
Poslední dražitel: 14704

Pád No. 2
černobílá litografie, 60 x 44 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, datováno 2003, 74/100
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  21:35:00
Číslo položky: 15293
Poslední dražitel: 14405

černobílá litografie, 15 x 10 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15454
Poslední dražitel: 14644

Volf

Tržiště
olej na plátně, 65 x 105 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  21:30:00
Číslo položky: 15216
Poslední dražitel: 14367

Obrovský Bohdan (1925 - 2002)

Noční ulice
olej na plátně, 61 x 75, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1980, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  21:25:00