9 300 000 Kč

Číslo položky: 15233
Poslední dražitel: 14105

Zámecký park
olej na plátně, 59 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 61 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  23:35:00
Číslo položky: 15281
Poslední dražitel: 15729

Nečitelně signováno

kombinovaná technika na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, signováno nečitelně PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  23:30:00
Číslo položky: 15358
Poslední dražitel: 15119

Lída
olej na plátně, 54 x 41 cm, nerámováno, vypínací rám, malba mírně poškozena, signováno monogramem M.A. LD, datováno 1936, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 175 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  23:25:00
Číslo položky: 15223
Poslední dražitel: 15353

olej na kartonu, 23 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  23:10:00
Číslo položky: 15239
Poslední dražitel: 13892

Sklenář Zdeněk (1910 - 1986)

Čínské pavilony
barevná litografie, 42 x 53 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1962
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 55 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15415
Poslední dražitel: 15211

Poslední sníh
olej na kartonu, 36 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15360
Poslední dražitel: 15450

Ponorka
barevná litografie, 19 x 26 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1981, 34/35
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  23:05:00
Číslo položky: 15423
Poslední dražitel: 14819

Konvolut 11 ks litografií

Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dosažená cena: 24 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15257
Poslední dražitel: 14703

Job No. 3
černobílá litografie, 91 x 63 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, datováno 2004, 45/100
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  22:50:00
Číslo položky: 15399
Poslední dražitel: 13511

Chalupy u rybníka
olej na kartonu, 36 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč