9 300 000 Kč

Číslo položky: 15220
Poslední dražitel: 14615

Bertha von Grab (1846 - 1921)

Pohled na zříceninu
olej na plátně, 27 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, mírná krakeláž, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 48 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  22:20:00
Číslo položky: 15231
Poslední dražitel: 14266

U Svobodných Hamrů
olej na kartonu, 40 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 48 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15262
Poslední dražitel: 15706

Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 138 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 15342
Poslední dražitel: 14455

Valenta Bohuslav (1930 - 2003)

Vertikály II.
olej na plátně, 66 x 56 cm, nerámováno, vypínací rám, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1995, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 115 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 15410
Poslední dražitel: 15806

Měsíc nad tůní
olej na kartonu, 27 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1895, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15438
Poslední dražitel: 15825

Nečitelně signováno

Dívka se slunečníkem
olej na kartonu, 65 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, karton při okrajích malby na několika místech poškozen, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15283
Poslední dražitel: 14160

Prošek Miroslav (1929 - 1988)

Měsíce jasná noc
olej na plátně, 74 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1987, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 81 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  22:15:00
Číslo položky: 15291
Poslední dražitel: 14908

Parabola No. 2
černobílá litografie, 76 x 54 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 2000, 20/100
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15367
Poslední dražitel: 14472

Pulkert Mojmír (* 1956)

Nebeský chrám
olej na plátně, 60 x 80 cm, rámováno, perfektní stav, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15451
Poslední dražitel: 15834

Istanbul
olej na plátně, 38 x 49 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč