9 300 000 Kč

Číslo položky: 15280
Poslední dražitel: 13154

Miró Joan (1893 - 1983)

černobílá litografie, 65 x 99 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 35/50, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  21:55:00
Číslo položky: 15413
Poslední dražitel: 13459

Jarní nálada na Vysočině
olej na plátně, 20 x 28 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1936, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15207
Poslední dražitel: 15605

Velčovský Josef (* 1945)

Tajemství zahrad
akryl plátno na překližce, 30 x 37 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 75 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  21:50:00
Číslo položky: 15235
Poslední dražitel: 15721

Návrh k filmu Bajaja (I.)
kombinovaná technika na papíře (tužka-akvarel), 6 x 9 cm, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen, signováno monogramem LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15238
Poslední dražitel: 14791

olej plátno na kartonu, 80 x 90 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba a plátno poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15332
Poslední dražitel: 12720

Chalupy u vody
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1928, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15409
Poslední dražitel: 15746

Hlinomaz Josef (1914 - 1978)

Noční krajina
olej na kartonu, 16 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, přímý dar od autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 152 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 15217
Poslední dražitel: 14367

Obrovský Bohdan (1925 - 2002)

Kostelní návrší
olej na plátně, 87 x 105 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1978, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  21:45:00
Číslo položky: 15336
Poslední dražitel: 14845

Ovocný trh
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15357
Poslední dražitel: 15778

Vodník
barevná litografie, 33, 5 x 42, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1942, 43/500
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 180 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč