9 300 000 Kč

Číslo položky: 15417
Poslední dražitel: 14507

Nesignováno

Západ slunce
olej na plátně, 24, 5 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  20:40:00
Číslo položky: 15450
Poslední dražitel: 15834

Monogram V.H.

Letní vinice
olej na plátně, 63 x 102 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno monogramem PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15412
Poslední dražitel: 14504

Průcha Otakar (1893 - 1965)

Makové pole
olej na plátně, 33, 5 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  20:30:00
Číslo položky: 15467
Poslední dražitel: 14542

Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)

Portrét starého muže
kombinovaná technika na papíře, 20 x 15, 5 cm, pasparta, zaskleno, zažloutlé skvrny na paspartě, kresba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15244
Poslední dražitel: 14144

Strach
suchá jehla, 16 x 11 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno tužkou UD, datováno 1957
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  20:25:00
Číslo položky: 15461
Poslední dražitel: 14538

Skula M. František (1891 - 1977)

Cesta krajinou
olej na plátně, 61 x 79 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 700 Kč
Dosažená cena: 800 Kč
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 15493
Poslední dražitel: 13067

Rozkvetlá louka pod chalupou
olej na překližce, 38 x 50 cm, rámováno, rám poškozen a zkroucen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15266
Poslední dražitel: 14402

Šnajberk Emil

olej na plátně, 56 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1913
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  20:20:00
Číslo položky: 15288
Poslední dražitel: 14048

Lukášek Alois (1911 - 1984)

Vesnice
olej na plátně, 36 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15202
Poslední dražitel: 14357

Nečitelně signováno

Dívka s věncem
olej na kartonu, 27 x 21 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  20:15:00