9 300 000 Kč

Číslo položky: 15345
Poslední dražitel: 14457

Nowak Willi (1886 - 1977)

Lodě na řece
akvarel na papíře, 28 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  22:20:00
Číslo položky: 15365
Poslední dražitel: 14471

Štafa Rudolf (1925 - 2014)

Ikony monarchů
olej - akryl na kartonu, 70 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 2004, ověřovací certifikát pravosti díla a 2 katalogy R. Štafy přiloženy
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15397
Poslední dražitel: 15738

Wiesner Richard (1900 - 1972)

Ovocné zátiší
olej na překližce, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15422
Poslední dražitel: 14511

Istler Josef (1919 - 2000)

Milenci
barevná litografie, 56 x 46 cm, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, 27/30, datováno 1994
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15431
Poslední dražitel: 15831

Lovecké zátiší
olej na plátně, 22, 5 x 21, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15340
Poslední dražitel: 14454

Škrabánek František (1901 - 1971)

Polní cesta
olej na kartonu, 35 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  22:15:00
Číslo položky: 15387
Poslední dražitel: 15799

Zoubek Olbram (1926 - 2017)

Andělíček II.
papírový reliéf, 45 x 42 cm, pozlaceno, nerámováno, volně loženo, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15394
Poslední dražitel: 14491

Sudek Josef (1896 - 1976)

Lom Humboldt
fotografie, 10 x 29, 5 cm, nesignováno, datováno 1947, volně loženo, poškozeno - zvlněný fotopapír, přiložena zadní strana původní adjustace
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15278
Poslední dražitel: 14410

Obrovský Bohdan (1925 - 2002)

Z Pankráce
olej na plátně, 72 x 91 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1979, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  22:10:00
Číslo položky: 15436
Poslední dražitel: 14521

Nesignováno

Malířské zátiší
kombinovaná technika na plátně, 70 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč