9 300 000 Kč

Číslo položky: 15436
Poslední dražitel: 14521

Nesignováno

Malířské zátiší
kombinovaná technika na plátně, 70 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  22:10:00
Číslo položky: 15480
Poslední dražitel: 15797

Jiroudek František (1914 - 1991)

Velké Borové
olej na plátně, 65 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1983, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15249
Poslední dražitel: 15702

Cappadocia
lept na papíře, 42 x 41 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 55/63, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  22:05:00
Číslo položky: 15388
Poslední dražitel: 15732

Madona s dítětem
olej na plátně, 65 x 80 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba a plátno poškozeno - v horní levé části plátno protrženo, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15406
Poslední dražitel: 14500

Štafa Rudolf (1925 - 2014)

Venuše v kosmu
olej na kartonu, 48 x 57 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1983, ověřovací certifikát pravosti díla a 2 katalogy R. Štafy přiloženy
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15464
Poslední dražitel: 14540

Nesignováno (A. Friedländer)

Noční hlídka
olej na dřevě, 25 x 38 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15420
Poslední dražitel: 15215

Krajina II.
pastel na papíře, 22 x 38 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, papír na okrajích poškozen, signováno PD, datováno 1992, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 15 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  22:00:00
Číslo položky: 15429
Poslední dražitel: 14515

Korecki Wiktor (1890 - 1980)

Otepi slámy
olej na sololitu, 25, 5 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15452
Poslední dražitel: 14297

Sena
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15206
Poslední dražitel: 14668

Sen noci svatojánské IV.
barevná litografie, 54 x 38 cm, volně loženo, papír poškozen - přeložky, zažloutlé skvrny, signováno tužkou PD, datováno 1961
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 11 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  21:55:00