Portrét dívky pastel na papíře, 42 x 30 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Zámecký park olej na plátně, 59 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Lída olej na plátně, 54 x 41 cm, nerámováno, vypínací rám, malba mírně poškozena, signováno monogramem M.A. LD, datováno 1936, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Venkovský motiv olej na kartonu, 23 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen