9 300 000 Kč

Číslo položky: 15435
Poslední dražitel: 14520

Vaňura Karel (1937 - 2018)

kombinovaná technika na sololitu, 60 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 2015, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:30:00
Číslo položky: 15481
Poslední dražitel: 11942

Boštík Václav (1913 - 2005)

Konvolut 2 ks suchých jehel
2x suchá jehla, rozměry ve výřezu 12 x 12 cm a 7 x 8 cm, signovány tužkou PD, volně loženy, papír mírně poškozen, místy zažloutlé skvrnky
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15384
Poslední dražitel: 14484

Zoubek Olbram (1926 - 2017)

Herečka
papírový reliéf, 42, 5 x 24, 5 cm, pozlaceno, nerámováno, volně loženo, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:25:00
Číslo položky: 15219
Poslední dražitel: 15671

Homoláč Oldřich (1872 - 1957)

olej na plátně, 54 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:20:00
Číslo položky: 15299
Poslední dražitel: 14424

Držkovic Valentin (1888 - 1969)

olej na plátně, 56 x 86 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1928
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15463
Poslední dražitel: 14539

Vácha Rudolf (1860 - 1939)

pastel na papíře, 42 x 30 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15469
Poslední dražitel: 15865

Šebestová
reprodukce, 16 x 14 cm, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15203
Poslední dražitel: 14357

Votruba František (1895 - ?)

Cikánka
olej na kartonu, 70 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:15:00
Číslo položky: 15243
Poslední dražitel: 14779

Váchal Josef (1884 - 1969)

Ohnivý kůň
dřevoryt, 16, 5 x 10 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, signováno monogramem LD, datováno 1946
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 2 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:10:00
Číslo položky: 15286
Poslední dražitel: 14768

Katona

Lesní říčka
olej na překližce, 51 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, překližka vyboulena, popraskaná, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč