Probíhá příjem předmětů do jarní aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 15441
Poslední dražitel: 13620

Kristofori Jan (1931 - 2004)

Jednou se to provalit muselo
kombinovaná technika na kartonu, 100 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1990, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 52 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  22:10:00
Číslo položky: 15221
Poslední dražitel: 14209

olej na kartonu, 49 x 63 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 62 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  22:05:00
Číslo položky: 15274
Poslední dražitel: 14407

Bystřička u Martina
olej na kartonu, 24, 5 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15279
Poslední dražitel: 15655

Vaca Karel (1919 - 1989)

Žena v klobouku
olej na plátně, 40 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1979, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15393
Poslední dražitel: 14490

Sudek Josef (1896 - 1976)

Krajina kolem Mostu
fotografie, 9 x 29 cm, nesignováno, datováno 1947, v roce 1967 až 1968 vystavováno v Mostu, volně loženo, poškozeno - zvlněný fotopapír, přiložena zadní strana původní adjustace
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15341
Poslední dražitel: 15107

Valenta Bohuslav (1930 - 2003)

Vertikály I.
olej na plátně, 75 x 55 cm, nerámováno, vypínací rám, malba mírně poškozena, signováno monogramem UD, datováno 1967, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 115 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  22:00:00
Číslo položky: 15433
Poslední dražitel: 14855

Lovecké zátiší
olej na plátně, 80 x 100 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 59 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15466
Poslední dražitel: 13590

Benka Martin (1888 - 1971)

Do hôr
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
Dosažená cena: 160 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 15224
Poslední dražitel: 13067

Před bouří
olej na plátně, 50 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  21:55:00
Číslo položky: 15268
Poslední dražitel: 15732

Vřesoviště
olej na kartonu, 33 x 40 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

do JARNÍ AUKCE.