Zátiší s banánem olej na kartonu, 30 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Ležící dívčí akt pastel na lepence, 42 x 96 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, pasparta, signováno PD, datováno 1979, ověřovací certifikát pravosti díla a 2 katalogy R. Štafy přiloženy