Koupání v potoce olej na plátně, 93 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Skansen - Velký formát olej na plátně fixován na sololitu, 200 x 140 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1987, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Před bouří olej na překližce, 50 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Tetřevi olej na kartonu, 23 x 30, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Louka v zámeckém parku v Kvasinách akvarel na papíře, 10 x 15 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1956, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen