9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Číslo položky: 15349
Poslední dražitel: 14459

Radimský Václav (1867 - 1946)

Bouře při soumraku slunce
olej na plátně, 92 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, okolo roku 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 220 000 Kč
Aktuální cena: 360 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  22:30:00
Číslo položky: 15396
Poslední dražitel: 15146

Koupající se dívky
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Aktuální cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15408
Poslední dražitel: 15154

Vysoké stromy u Kralup
Vyvolávací cena: 100 000 Kč
Aktuální cena: 240 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  22:35:00
Číslo položky: 15404
Poslední dražitel: 14498

Orání
akvarel-kvaš na kartonu, 59 x 37, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, signováno LH, datováno 1949, písemný znalecký posudek soudního znalce a ověřovací certifikát pravosti díla přiloženy
Vyvolávací cena: 450 000 Kč
Aktuální cena: 1 410 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč