9 300 000 Kč

Číslo položky: 15216
Poslední dražitel: 14367

Obrovský Bohdan (1925 - 2002)

Noční ulice
olej na plátně, 61 x 75, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1980, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  21:25:00
Číslo položky: 15298
Poslední dražitel: 13639

Držkovic Valentin (1888 - 1969)

olej na plátně, 65 x 82 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1927
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15424
Poslední dražitel: 14512

Michal Rastislav (* 1936)

Postavy
olej na plátně, 51 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 2001, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15426
Poslední dražitel: 15759

Kanyza Jan (* 1947)

Město
olej na plátně, 35, 5 x 30, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1966, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15205
Poslední dražitel: 14359

Balón v krajině
litografie, 18 x 15 cm, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen, signováno monogramem tužkou PD, datováno 1982
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  21:20:00
Číslo položky: 15398
Poslední dražitel: 15797

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Loďky v přístavu
akvarel na papíře, 20 x 28, 5 cm, rámováno, rám poškozen, papír mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1961
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15411
Poslední dražitel: 14503

Líbal František (1896 - 1974)

olej na kartonu, 24 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1939, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15428
Poslední dražitel: 15004

Pocta Emilu Holubovi
barevná litografie, 52 x 37 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, rám mírně poškozen, signováno tužkou PD, 54/80, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15472
Poslední dražitel: 14546

Nesignováno (Tibor Bartfay)

Danteho peklo
koláž na kartonu, 83 x 36 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, nesignováno, datováno 1968
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15479
Poslední dražitel: 14550

Kilián Josef (1918 - 1999)

Jaro na Lužnici
olej na plátně, 50 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno vpravo dole mírně protrženo, signováno UD, datováno 1983, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč