Zátiší olej na kartonu, 45 x 37 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Dívka v šátku olej plátno na překližce, 64 x 41 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno LH, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, na fotografii je zakrytý znak svastiky