Číslo položky: 8964
Poslední dražitel: 10296

Drtikol František (1883 - 1961)

Dívčí akt se slunečnicemi
olej na sololitu, 31 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1944, zezadu číslováno 14/9, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 140 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2016  22:35:00
Číslo položky: 8958
Poslední dražitel: 7492

Jansa Václav (1859 - 1913)

Obilné pole
olej na překližce, 33 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1901?, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2016  22:25:00
Číslo položky: 9047
Poslední dražitel: 10125

Letní odpoledne u řeky
olej na plátně, 151 x 303 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 107 500 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2016  22:20:00
Číslo položky: 8857
Poslední dražitel: 8552

Dvorský Bohumír (1902 - 1976)

Krajina u Toveře
olej na plátně, 54 x 72 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno nečitelně, zezadu razítko "Mánes 1944", ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 106 100 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2016  22:00:00
Číslo položky: 8992
Poslední dražitel: 9879

Husáriková Jindra (* 1931)

Veselý den
olej na plátně, 109, 5 x 85 cm, rámováno, signováno LD, datováno 2000, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 9007
Poslední dražitel: 8228

Rabas Václav (1885 - 1954)

Letní krajina na Rakovnicku
olej na plátně, 44, 5 x 69, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1949, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 52 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 8971
Poslední dražitel: 10233

Samson a Dalila
olej na překližce, 81 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2016  21:55:00
Číslo položky: 8994
Poslední dražitel: 10318

Berkes Antal (1874 - 1938)

Státní opera v Budapešti
olej na plátně, 54, 5 x 68 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8920
Poslední dražitel: 9788

Odpočinek
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 73 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2016  21:50:00
Číslo položky: 8881
Poslední dražitel: 10238

Boehm Eduard (1830 - 1890)

Alpská krajina
olej na plátně, 68, 5 x 106 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.9.2016  21:45:00