Vánoční trh na Staroměstském náměstí barevný lept, 29 x 31 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen, signováno PD, 167. výtisk, 1. pol. 20. století
Ženy v krojích olej na plátně, 58 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen