Číslo položky: 6639
Poslední dražitel: 8020

Harders Johannes (1871 - 1950)

Krajina s vřesovištěm
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, ráma malba mírně poškozeny, signováno PD, zezadu štítek autora, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.5.2014  22:10:00
Číslo položky: 6643
Poslední dražitel: 7681

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

olej na plátně, 81 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno zezadu 1933, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.5.2014  22:00:00
Číslo položky: 6644
Poslední dražitel: 8024

Borovnice
olej na kartonu, 50 x 65, 5 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1912, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.5.2014  21:55:00
Číslo položky: 6646
Poslední dražitel: 7529

Koupaliště v Cavtatu
olej na kartonu, 27 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, zezadu přípis autora, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.5.2014  21:50:00
Číslo položky: 6647
Poslední dražitel: 8025

olej na kartonu, 48, 5 x 62, 5 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1912, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.5.2014  21:45:00
Číslo položky: 6649
Poslední dražitel: 8027

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Kytice žlutá
olej plátno na kartonu, 46 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.5.2014  21:30:00
Číslo položky: 6642
Poslední dražitel: 8027

Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)

Jezírko Růžová
pastel na papíře, 64 x 44 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno zezadu 1985
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.5.2014  21:15:00
Číslo položky: 6624
Poslední dražitel: 8010

Dubrovník
olej plátno na kartonu, 49, 5 x 59 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.5.2014  21:10:00
Číslo položky: 6640
Poslední dražitel: 7580

Karas Karel (1892 - 1969)

Břízy v Bažanticích
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6636
Poslední dražitel: 7727

Hofman František (1891 - 1969)

U lékaře
olej na plátně, 160 x 120 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno čistit a restaurovat, signováno PD, datováno nečitelně, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.5.2014  21:00:00