Číslo položky: 6731
Poslední dražitel: 8101

Körber Adolf (1887 - 1967)

olej na kartonu, 40 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signiváno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2014  21:25:00
Číslo položky: 6725
Poslední dražitel: 8097

Bubeníček Jindřich (1856 - 1935)

Čísovice
kombinovaná technika na papíře, 14, 5 x 19, 5 cm, rámováno, rám a papír poškozeny, zaskleno, signováno PD, datováno 1912
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 850 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2014  21:15:00
Číslo položky: 6719
Poslední dražitel: 7802

Stromy u rybníka
olej na překližce, 50, 5 x 65 cm, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2014  21:05:00
Číslo položky: 6720
Poslední dražitel: 7027

Uhelný trh
olej na plátně, 34 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6721
Poslední dražitel: 7418

Chudý kraj - Krouny
olej na kartonu, 36, 5 x 47 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6724
Poslední dražitel: 7310

Český Krumlov
kombinovaná technika na papíře, 29, 5 x 21 cm, rámováno, rám a papír poškozeny, zaskleno, signováno monogramem J. B. PD, datováno 1920
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 1 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6709
Poslední dražitel: 6654

olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2014  20:50:00
Číslo položky: 6714
Poslední dražitel: 8090

Hruška v poli
olej na plátně, 65 x 80 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2014  20:35:00
Číslo položky: 6708
Poslední dražitel: 8033

Benda Jan (1897 - 1967)

Zátiší s ovocem
olej na kartonu, 29 x 45 cm, rámováno, signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2014  20:30:00
Číslo položky: 6729
Poslední dražitel: 8099

Jíví (Votice)
kombinovaná technika na papíře, 18 x 23 cm, rámováno, rám a papír poškozeny, zaskleno, signováno LD, datováno 1909
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč