Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 6714
Poslední dražitel: 8090

Hruška v poli
olej na plátně, 65 x 80 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2014  20:35:00
Číslo položky: 6708
Poslední dražitel: 8033

Benda Jan (1897 - 1967)

Zátiší s ovocem
olej na kartonu, 29 x 45 cm, rámováno, signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2014  20:30:00
Číslo položky: 6704
Poslední dražitel: 8088

Chittussi Antonín - okruh autora

olej plátno na kartonu, 24, 5 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno původně protrženo, restaurováno, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 61 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2014  22:55:00
Číslo položky: 6705
Poslední dražitel: 7347

Horská krajina
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1916
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 6715
Poslední dražitel: 8089

olej na kartonu, 48 x 64 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1912
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2014  22:35:00
Číslo položky: 6710
Poslední dražitel: 7425

Kramskoj Nikolajewitsch Iwan (1837 - 1887)

Portrét muže
olej na plátně, 54 x 47 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, rentoláž, signováno monogramem PH, zepředu kovový štítek autora, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 69 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2014  22:30:00
Číslo položky: 6717
Poslední dražitel: 6659

Chalupa
olej na kartonu, 28, 5 x 33 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2014  22:10:00
Číslo položky: 6701
Poslední dražitel: 8085

Mařák Julius Edvard - okruh autora

2 x krajina
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2014  21:55:00
Číslo položky: 6694
Poslední dražitel: 7462

Zelený večer I.
olej na plátně, 54 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1980, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 78 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2014  21:50:00
Číslo položky: 6699
Poslední dražitel: 7442

Brázdy
kombinovaná technika na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč