Číslo položky: 6481
Poslední dražitel: 7817

Zima na potoce
olej na kartonu, 50 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 16 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2014  22:00:00
Číslo položky: 6497
Poslední dražitel: 7837

Koledníci
barevná litografie, 27 x 17, 5 cm, rámováno, pasparta, pasparta poškozena, papír mírně poškozen, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2014  21:55:00
Číslo položky: 6494
Poslední dražitel: 7702

olej na kartonu, 68 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1910, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 6499
Poslední dražitel: 7288

Drtikol František (1883 - 1961)

Skály
olej na překližce, 31, 5 x 37 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, popraskaná překližka, signováno PD, datováno 1943, 2/9, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 35 700 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 6479
Poslední dražitel: 7821

olej na plátně, 90 x 133 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 53 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2014  21:35:00
Číslo položky: 6488
Poslední dražitel: 7566

Silnice
litografie, 33 x 27 cm, nerámováno, papír poškozen, skvrny, signováno PD, datováno 1944, číslováno 10/20
Vyvolávací cena: 1 950 Kč
Dosažená cena: 1 950 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2014  21:20:00
Číslo položky: 6484
Poslední dražitel: 7365

Radimský Václav (1867 - 1946)

barevná litografie, 23, 5 x 38 cm, nerámováno, volně loženo, papír poškozen, přeložky, složky skvrny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2014  21:10:00
Číslo položky: 6477
Poslední dražitel: 7874

Mžyk Josef (* 1944)

Ovocné zátiší
serigrafie, 60, 5 x 41, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1979
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2014  21:05:00
Číslo položky: 6478
Poslední dražitel: 6414

Myslivci
barevná litografie, 39 x 47 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1971
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2014  21:00:00
Číslo položky: 6472
Poslední dražitel: 7815

Feikl Stanislav (1883 - 1933)

Borovice u Jadranu
olej na kartonu, 25 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2014  20:45:00