9 300 000 Kč

Číslo položky: 6636
Poslední dražitel: 7727

Hofman František (1891 - 1969)

U lékaře
olej na plátně, 160 x 120 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno čistit a restaurovat, signováno PD, datováno nečitelně, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.5.2014  21:00:00
Číslo položky: 6638
Poslední dražitel: 7579

Karas Karel (1892 - 1969)

Orlická zátoka
olej na kartonu, 50 x 70 cm, nerámováno, malba poškozena, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6626
Poslední dražitel: 7918

olej na kartonu, 24, 5 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 24 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.5.2014  20:45:00
Číslo položky: 6634
Poslední dražitel: 7331

Rotrekl Teodor (1923 - 2004)

Dívka pod lampou
kombinovaná technika, pryskyřice, 21 x 25, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1972
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.5.2014  20:40:00
Číslo položky: 6629
Poslední dražitel: 7465

Nowak Willi (1886 - 1977)

akvarel na papíře, 31 x 50 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.5.2014  20:25:00
Číslo položky: 6617
Poslední dražitel: 7990

Vánoční trh na Staroměstském náměstí
barevný lept, 29 x 31 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen, signováno PD, 167. výtisk, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.5.2014  20:15:00
Číslo položky: 6620
Poslední dražitel: 7878

Procházka Antonín (1882 - 1945)

Kartářka
kombinovaná technika na papíře, 41 x 27 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1926
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2014  22:15:00
Číslo položky: 6622
Poslední dražitel: 7963

Ženy v krojích
olej na plátně, 58 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 36 300 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2014  22:05:00
Číslo položky: 6618
Poslední dražitel: 7582

Mallý Gustav (1879 - 1952)

Na pastvě
olej plátno na kartonu, 25 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2014  22:00:00
Číslo položky: 6621
Poslední dražitel: 8006

Hlava klauna
kvaš na papíře, 30 x 22 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno nečitelně, zezadu potvrzení z Ústředního svazu československých výtvarných umělců
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč