Číslo položky: 6633
Poslední dražitel: 7962

Hlavsa Lutobor (* 1924)

Dvojportrét
olej na desce, 60 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1986
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2014  21:30:00
Číslo položky: 6628
Poslední dražitel: 7879

Potok Bělá
kvaš na papíře, 44, 5 x 60 cm, rámováno, rám poškozen, nesignováno, zezadu pozůstalostní razítko, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2014  21:20:00
Číslo položky: 6607
Poslední dražitel: 7377

olej na kartonu, 53 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno čistit, signováno PD, datováno 1916, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 53 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2014  21:05:00
Číslo položky: 6606
Poslední dražitel: 6743

Arnegger Alois (1879 - 1963)

Přímořská krajina
olej na plátně, 80 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2014  21:00:00
Číslo položky: 6613
Poslední dražitel: 8001

Nečitelně signováno

Lodě v přístavu
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6611
Poslední dražitel: 6585

Krajina s chalupou
olej na kartonu, 30, 5 x 40 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2014  20:35:00
Číslo položky: 6610
Poslední dražitel: 8000

Svoboda Josef (1901 - ?)

Lovecké zátiší
olej na plátně, 63 x 63 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba místy odpadlá, krakeláž, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2014  20:15:00
Číslo položky: 6609
Poslední dražitel: 7988

Nesignováno

Borovice
olej na dřevě, 49, 5 x 39 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, dřevo v pravé dolní části prasklé cca 35 cm, nesignováno, zepředu kovový štítek V. Jansa, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2014  20:05:00
Číslo položky: 6039
Poslední dražitel: 7713

Svoboda

olej na plátně, 103 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou Svoboda PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2014  20:00:00
Číslo položky: 6366
Poslední dražitel: 7866

Brožík Václav - okruh autora

Mušketýr
olej na plátně, 80 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1872
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 71 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2014  00:25:00