Podzimní nálada olej na kartonu, 53 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno čistit, signováno PD, datováno 1916, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Přímořská krajina olej na plátně, 80 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Borovice olej na dřevě, 49, 5 x 39 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, dřevo v pravé dolní části prasklé cca 35 cm, nesignováno, zepředu kovový štítek V. Jansa, 1. pol. 20. století