Číslo položky: 6676
Poslední dražitel: 7915

Venkovské stavení
olej plátno na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1909
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2014  22:20:00
Číslo položky: 6680
Poslední dražitel: 8043

Z Křižánek
olej plátno na kartonu, 35, 5 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1938
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6684
Poslední dražitel: 7759

olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 24 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2014  22:05:00
Číslo položky: 6674
Poslední dražitel: 7916

Preissig Vojtěch (1873 - 1944)

Sedm havranů
barevný lept, 50 x 38 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, datováno 1903
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 92 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2014  21:45:00
Číslo položky: 6681
Poslední dražitel: 7037

Ullík Hugo (1838 - 1881)

olej na dřevě, 11, 5 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD s přípisem, datováno 1875
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 6678
Poslední dražitel: 8052

Fischhof Georg (1859 - 1914)

Lodě v přístavu
olej na plátně, 89 x 124 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD J. Wagner, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 81 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2014  21:35:00
Číslo položky: 6679
Poslední dražitel: 8048

olej na kartonu, 70 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 12 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2014  21:30:00
Číslo položky: 6685
Poslední dražitel: 7708

Letadlo
litografie, 7, 5 x 26, 5 cm, pasparta, zaskleno, signováno PD, 68/200, datováno 1980
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6670
Poslední dražitel: 8042

U lesa
olej na kartonu, 18 x 27 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2014  21:20:00
Číslo položky: 6668
Poslední dražitel: 8041

Horská krajina
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2014  21:15:00