Číslo položky: 5769
Poslední dražitel: 7540

Černý Karel (1910 - 1960)

Hradištko
tužka na papíře, 43 x 54 cm, rámováno, zaskleno, signováno LH, datováno 1955
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2014  21:15:00
Číslo položky: 6564
Poslední dražitel: 7957

Skramlík Jan (1860 - 1936)

Rodinná pohoda
olej na plátně, 132 x 105 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, restaurováno, původně protrženo, zezadu záplata cca 1 cm, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2014  21:10:00
Číslo položky: 6568
Poslední dražitel: 7959

Havránek Bedřich (1821 - 1899)

Stavení u řeky
akvarel na papíře, 20 x 25 cm, rámováno, rám poškozen, papír a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6567
Poslední dražitel: 7581

Pileček Jindřich (1944 - 2002)

Konvolut grafik
Vyvolávací cena: 3 600 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2014  21:05:00
Číslo položky: 6562
Poslední dražitel: 7955

Popradské pleso
olej na kartonu, 19 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, datováno 1950
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2014  21:00:00
Číslo položky: 6563
Poslední dražitel: 7955

Velká studená dolina
olej na kartonu, 19 x 24 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno čistit, signováno PD, datováno 1950
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6553
Poslední dražitel: 7949

Kohout Alois (1891 - 1977)

Pískovna
olej na plátně, 60 x 80 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1932
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2014  20:50:00
Číslo položky: 6554
Poslední dražitel: 7951

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

Motiv z Kameniček
olej na kartonu, 25 x 34 cm, rámováno, nový rám, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6559
Poslední dražitel: 7953

Ilustrace
kombinovaná technika na papíře, 13, 5 x 11 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, nesignováno, značeno LD, zezadu razítko z výstavy v Mánesu 1926, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2014  20:40:00
Číslo položky: 6566
Poslední dražitel: 7958

Na nádraží
olej na plátně, 63 x 105 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč