Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 6501
Poslední dražitel: 7900

Dědina Jan (1870 - 1955)

Letní odpoledne u řeky
olej na překližce, 45, 5 x 61 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2014  21:00:00
Číslo položky: 6506
Poslední dražitel: 7904

olej na plátně, 78 x 111 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1914, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2014  20:55:00
Číslo položky: 6503
Poslední dražitel: 7902

Feikl Stanislav (1883 - 1933)

olej na kartonu, 50 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2014  20:45:00
Číslo položky: 6504
Poslední dražitel: 7903

Feikl Stanislav (1883 - 1933)

olej na dřevě, 35 x 24 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2014  20:40:00
Číslo položky: 6502
Poslední dražitel: 7901

Pečinka František (1869 - 1917)

olej na plátně, 38 x 38 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2014  20:30:00
Číslo položky: 6500
Poslední dražitel: 7883

Drtikol František (1883 - 1961)

Říčka
olej na překližce, 48 x 57, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1950, 31/10, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 55 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2014  20:25:00
Číslo položky: 6495
Poslední dražitel: 7831

Březina Václav (1862 - 1906)

Nymburk
olej na kartonu, 29, 5 x 20, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD s přípisem, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2014  22:35:00
Číslo položky: 6490
Poslední dražitel: 7316

Slavíček Jan (1900 - 1970)

Zátiší s cukřenkou a ovocem
olej na plátně, 65 x 40, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PH, datováno 1924, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2014  22:15:00
Číslo položky: 6493
Poslední dražitel: 7828

Kotvald Ferdinand (1898 - 1980)

Kluziště na Vltavě
olej na kartonu, 24 x 34 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2014  22:05:00
Číslo položky: 6481
Poslední dražitel: 7817

Zima na potoce
olej na kartonu, 50 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 16 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2014  22:00:00

do květnové aukce 2018