Předaukční výstava probíhá od 4. do 27. září 2017.

Číslo položky: 6592
Poslední dražitel: 7976

kvaš na papíře, 13 x 16, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno tužkou LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2014  22:55:00
Číslo položky: 6594
Poslední dražitel: 7954

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Řeka Uh
olej na plátně, 144, 5 x 117 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v horní části obtisknutý vypínací rám, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 295 000 Kč
Dosažená cena: 830 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2014  22:35:00
Číslo položky: 6595
Poslední dražitel: 7794

Bažanti
olej na kartonu, 51 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 6596
Poslední dražitel: 7979

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled na Hradčany
olej na plátně, 60, 5 x 90, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2014  22:20:00
Číslo položky: 6602
Poslední dražitel: 7863

Klár Karel (1866 - 1919)

olej na plátně, 37 x 49 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2014  21:40:00
Číslo položky: 6221
Poslední dražitel: 7793

Jelínek František A. (1890 - 1977)

Čtenářka
olej na dřevě, 53, 5 x 46, 5 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno PD, datováno 1926
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6604
Poslední dražitel: 7385

V podvečer
olej na kartonu, 25, 5 x 36 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6605
Poslední dražitel: 6263

Neděle
olej na plátně, 60 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1937, zezadu ověření, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 57 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 6591
Poslední dražitel: 7791

olej na překližce, 24, 5 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2014  21:15:00
Číslo položky: 6601
Poslední dražitel: 5736

V kavárně
pastel na papíře, 31 x 22, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1972
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 600 Kč
Příhoz: 50 Kč