9 300 000 Kč

Číslo položky: 6555
Poslední dražitel: 7825

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

Z Kameniček (studie k obrazu č. 6552)
olej na kartonu, 25 x 34 cm, rámováno, nový rám, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2014  22:25:00
Číslo položky: 6549
Poslední dražitel: 5722

Nesignováno

Starý mlýn
akvarel na papíře, 25, 5 x 36 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, skvrny, nesignováno, zepředu kovový štítek A. Waldhauser, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2014  22:10:00
Číslo položky: 6550
Poslední dražitel: 7625

Ebert Anton (1845 - 1896)

Portrét dámy v klobouku
olej na dřevě, 50, 5 x 40 cm, rámováno, rám poškozen, malba silně poškozena, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6546
Poslední dražitel: 7933

Urban Bohumil Stanislav (1903 - 1997)

Dívčí poloakt
olej na plátně, 83 x 91 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2014  21:55:00
Číslo položky: 6330
Poslední dražitel: 7300

olej na kartonu, 54 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2014  21:50:00
Číslo položky: 6545
Poslední dražitel: 7937

Sýkora Gustav (1889 - 1966)

Dívka s růžemi
olej na plátně, 80 x 64 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2014  21:30:00
Číslo položky: 6543
Poslední dražitel: 7249

olej na plátně, 60 x 54 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2014  21:20:00
Číslo položky: 6541
Poslední dražitel: 7931

Lasák Oldřich (1884 - 1968)

Večerní toaleta
olej na plátně, 90 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6533
Poslední dražitel: 7913

Šafařík Jan (1886 - 1915)

Montmartre, Paříž
kombinovaná technika na papíře, 30 x 47 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno s přípisem PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 36 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2014  21:05:00
Číslo položky: 6539
Poslední dražitel: 7928

Potok v zimě
olej na kartonu, 40 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2014  20:55:00