Řeka Uh olej na plátně, 144, 5 x 117 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v horní části obtisknutý vypínací rám, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Pohled na Hradčany olej na plátně, 60, 5 x 90, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Neděle olej na plátně, 60 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1937, zezadu ověření, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen