Číslo položky: 6473
Poslední dražitel: 7861

olej na plátně, 49, 5 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2014  20:45:00
Číslo položky: 6476
Poslední dražitel: 7818

Monogram FD

olej na kartonu, 57 x 71 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6467
Poslední dražitel: 7857

olej na překližce, 34, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2014  20:35:00
Číslo položky: 6470
Poslední dražitel: 7727

Nesignováno

olej na kartonu, 50, 5 x 33, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2014  20:20:00
Číslo položky: 6468
Poslední dražitel: 7835

Lehoučka Josef (1923 - 1999)

Zátiší s pravěkým ptákem
olej na plátně, 29, 5 x 44 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PH, datováno 1963
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2014  20:05:00