Číslo položky: 6492
Poslední dražitel: 7778

olej na kartonu, 49 x 63, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno s přípisem LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2014  21:55:00
Číslo položky: 6528
Poslední dražitel: 7401

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Zátiší s jablky a sklenicí
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1928, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2014  21:40:00
Číslo položky: 6525
Poslední dražitel: 7855

Hlávka Ladislav (1899 - ?)

Cap Ferrat
olej na plátně, 83 x 101 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2014  21:35:00
Číslo položky: 6496
Poslední dražitel: 7835

Středohoří
kombinovaná technika, olej, tužka na plátně fixované na kartonu, 32, 5 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2014  21:25:00
Číslo položky: 6507
Poslední dražitel: 7615

Skála Karel V. (1908 - 2001)

olej plátno na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, datováno 1940, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 26 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6522
Poslední dražitel: 6100

Drtikol František (1883 - 1961)

olej na překližce, 25 x 43 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1944, 27/11, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2014  21:20:00
Číslo položky: 6498
Poslední dražitel: 7301

Březina Václav (1862 - 1906)

Nymburk
olej na kartonu, 29 x 20, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD s přípisem, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2014  21:15:00
Číslo položky: 6501
Poslední dražitel: 7900

Dědina Jan (1870 - 1955)

Letní odpoledne u řeky
olej na překližce, 45, 5 x 61 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2014  21:00:00
Číslo položky: 6506
Poslední dražitel: 7904

olej na plátně, 78 x 111 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1914, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2014  20:55:00
Číslo položky: 6503
Poslední dražitel: 7902

Feikl Stanislav (1883 - 1933)

olej na kartonu, 50 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2014  20:45:00