Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 6706
Poslední dražitel: 7757

Moře
olej na plátně, 100 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2014  20:15:00
Číslo položky: 6682
Poslední dražitel: 7912

Lebeda Otakar - okruh autora

Lesní cesta
olej na kartonu, 29 x 19, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, zepředu kovový štítek Otakar Lebeda, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2014  23:50:00
Číslo položky: 6675
Poslední dražitel: 8045

Feikl Stanislav (1883 - 1933)

Karlův most vpodvečer
olej na plátně, 89, 5 x 110 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, rentoláž, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2014  22:50:00
Číslo položky: 6683
Poslední dražitel: 8051

Zima v Libuni
olej na plátně, 80 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nutno čistit, signováno PD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 215 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2014  22:40:00
Číslo položky: 6676
Poslední dražitel: 7915

Venkovské stavení
olej plátno na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1909
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2014  22:20:00
Číslo položky: 6680
Poslední dražitel: 8043

Z Křižánek
olej plátno na kartonu, 35, 5 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1938
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6684
Poslední dražitel: 7759

olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 24 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2014  22:05:00
Číslo položky: 6674
Poslední dražitel: 7916

Preissig Vojtěch (1873 - 1944)

Sedm havranů
barevný lept, 50 x 38 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, datováno 1903
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 92 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2014  21:45:00
Číslo položky: 6681
Poslední dražitel: 7037

Ullík Hugo (1838 - 1881)

olej na dřevě, 11, 5 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD s přípisem, datováno 1875
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 6678
Poslední dražitel: 8052

Fischhof Georg (1859 - 1914)

Lodě v přístavu
olej na plátně, 89 x 124 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD J. Wagner, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 81 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2014  21:35:00

do květnové aukce 2018