Labské rameno olej na kartonu, 72 x 101 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Na koupališti olej na plátně, 60 x 81 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, datováno 1940, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen