Číslo položky: 6694
Poslední dražitel: 7462

Zelený večer I.
olej na plátně, 54 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1980, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 78 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2014  21:50:00
Číslo položky: 6699
Poslední dražitel: 7442

Brázdy
kombinovaná technika na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 6692
Poslední dražitel: 8052

Bílá krajina
olej na plátně, 33, 5 x 41 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1978, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2014  21:45:00
Číslo položky: 6690
Poslední dražitel: 8073

Radimský Václav (1867 - 1946)

Labské rameno
olej na kartonu, 72 x 101 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 165 000 Kč
Dosažená cena: 215 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2014  21:40:00
Číslo položky: 6691
Poslední dražitel: 8066

Procházková - Scheithauerová Linka (1884 - 1960)

olej na překližce, 56 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 8 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2014  21:20:00
Číslo položky: 6693
Poslední dražitel: 7714

Červený list
olej na sololitu, 27 x 41 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1984, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2014  21:15:00
Číslo položky: 6702
Poslední dražitel: 8081

Na koupališti
olej na plátně, 60 x 81 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, datováno 1940, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 18 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6703
Poslední dražitel: 8087

Navrátil Josef - okruh autora

Pasáček
olej na plátně, 28 x 43 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, plátno původně protrženo v pravé horní části, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6689
Poslední dražitel: 8077

Mařák Julius Edvard - okruh autora

Studie lesa
olej na dřevě, 29 x 34 cm rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, zepředu kovový štítek autora, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 43 800 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2014  21:10:00
Číslo položky: 6700
Poslední dražitel: 8085

Monogram

olej na plátně, 55 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2014  21:05:00