Číslo položky: 6536
Poslední dražitel: 7863

Kašparová - Riegerová Běla (1901 - 1967)

Koupání
Olej na plátně, 116, 5 x 97 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2014  20:30:00
Číslo položky: 6535
Poslední dražitel: 7925

Schovánek Emil (1885 - 1947)

olej na plátně, 46 x 58 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1912, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2014  20:25:00
Číslo položky: 6520
Poslední dražitel: 7907

Plocek Vilém (1905 - 2000)

Zátiší s rybou
tempera na kartonu, 40 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1970-1
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2014  20:05:00
Číslo položky: 6524
Poslední dražitel: 7525

Christov Georgi (1897 - ?)

Podvečerní tichá Šumava
olej na kartonu, 39 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, datováno 1926
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2014  20:00:00
Číslo položky: 6529
Poslední dražitel: 7857

Monogram V. B.

Párový obraz
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 56 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2014  22:50:00
Číslo položky: 6526
Poslední dražitel: 7920

Zima na venkově
olej na plátně, 80 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1930, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2014  22:35:00
Číslo položky: 6527
Poslední dražitel: 7920

V chumelici u Svobodných Hamrů
olej na kartonu, 39, 5 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno s přípisem LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2014  22:30:00
Číslo položky: 6482
Poslední dražitel: 7565

Muzika František (1900 - 1974)

Vyvolávací cena: 280 000 Kč
Dosažená cena: 315 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2014  22:20:00
Číslo položky: 6523
Poslední dražitel: 7917

kvaš na papíře, 43, 5 x 58 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2014  22:10:00
Číslo položky: 6505
Poslední dražitel: 7178

Uprka Joža (1861 - 1940)

Moravský slovák
tužka, akvarel na papíře, 52 x 26, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno monogramem LH, datováno 1918
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2014  22:05:00