Předaukční výstava probíhá od 4. do 27. září 2017.

Číslo položky: 6618
Poslední dražitel: 7582

Mallý Gustav (1879 - 1952)

Na pastvě
olej plátno na kartonu, 25 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2014  22:00:00
Číslo položky: 6621
Poslední dražitel: 8006

Hlava klauna
kvaš na papíře, 30 x 22 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno nečitelně, zezadu potvrzení z Ústředního svazu československých výtvarných umělců
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 6623
Poslední dražitel: 7877

Paganini
barevný lept, 33 x 18 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno UD, věnování LD, datováno 1942
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 6612
Poslední dražitel: 8001

Svoboda Josef (1901 - ?)

Horská krajina
olej na plátně, 89, 5 x 89 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, místy odpadlá, krakeláž, nutno restaurovat, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2014  21:55:00
Číslo položky: 6616
Poslední dražitel: 8004

Chalupa pod sněhem
olej na kartonu, 38, 5 x 31, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1927
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6615
Poslední dražitel: 7910

olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2014  21:45:00
Číslo položky: 6627
Poslední dražitel: 7882

Procházka Antonín (1882 - 1945)

Stojící dívčí akt
kombinovaná technika na papíře, 40 x 26 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2014  21:40:00
Číslo položky: 6608
Poslední dražitel: 7998

Josef Ullman - okruh autora

olej plátno na kartonu, 34 x 42 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno čistit, v pravé dolní části plátno protrženo cca 1 cm, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2014  21:35:00
Číslo položky: 6631
Poslední dražitel: 7723

Mucha Alfons (1860 - 1939)

Denní doby - Snění večera
barevná litografie fixovaná na kartonu, 102 x 36 cm, rámováno, rám poškozen, papír mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno v kameni PD, datováno 1899
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 62 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 6632
Poslední dražitel: 7724

Mucha Alfons (1860 - 1939)

Denní doby - Probuzení rána
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 62 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2014  21:30:00