Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 6589
Poslední dražitel: 7977

Pitto Giuseppe (1857 - 1928)

Na trhu
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 15 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2014  21:05:00
Číslo položky: 6587
Poslední dražitel: 7972

Kochánov v zimě
olej na dřevě, 20 x 24, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, v levé horní části prasklé dřevo cca 10 cm, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2014  21:00:00
Číslo položky: 6583
Poslední dražitel: 7970

Nesignováno

olej na dřevě, 28 x 35 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, v pravé části prasklé dřevo cca 20 cm, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2014  20:40:00
Číslo položky: 6561
Poslední dražitel: 7955

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

olej na plátně, 71 x 100, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 140 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2014  22:40:00
Číslo položky: 6558
Poslední dražitel: 7953

Nečitelně signováno

Volský potah
olej na kartonu, 41 x 43 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2014  22:15:00
Číslo položky: 6572
Poslední dražitel: 7921

Rabas Václav (1885 - 1954)

Duben v sadě
olej na plátně, 38, 5 x 61 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 6571
Poslední dražitel: 7961

Nesignováno

olej plátno na kartonu, 99 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2014  22:05:00
Číslo položky: 6577
Poslední dražitel: 7965

olej na kartonu, 49, 5 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2014  21:55:00
Číslo položky: 6569
Poslední dražitel: 7959

Aleš Mikoláš (1852 - 1913)

Jezdec na koni
tuš na papíře, 25 x 17 cm, rámováno , rám poškozen, přeložky, složky, skvrny, pasparta, zaskleno, signováno monogramem A. PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 16 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2014  21:50:00
Číslo položky: 6586
Poslední dražitel: 7972

Žehunský rybník
olej na kartonu, 49 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, 49 x 66 cm, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč