Číslo položky: 6504
Poslední dražitel: 7903

Feikl Stanislav (1883 - 1933)

olej na dřevě, 35 x 24 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2014  20:40:00
Číslo položky: 6502
Poslední dražitel: 7901

Pečinka František (1869 - 1917)

olej na plátně, 38 x 38 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2014  20:30:00
Číslo položky: 6500
Poslední dražitel: 7883

Drtikol František (1883 - 1961)

Říčka
olej na překližce, 48 x 57, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1950, 31/10, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 55 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2014  20:25:00
Číslo položky: 6489
Poslední dražitel: 7808

Švabinský,

Konvolut 21 ks volně ložené grafiky
konvolut 21 ks volně ložené grafiky různých námětů a rozměrů, od autorů: Švabinský, Komárek, Janeček, Jiřincová, Bouda, Michal, Kubíček, Maran a další, částečně poškozeno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2014  20:15:00
Číslo položky: 6487
Poslední dražitel: 6768

Kremlička Rudolf (1886 - 1932)

litografie, 38 x 33 cm, nerámováno, papír mírně poškozen, nesignováno, 1. pol. 20. století, zezadu razítko z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2014  20:10:00
Číslo položky: 6486
Poslední dražitel: 5960

barevná litografie, 51 x 39, 5 cm, nerámováno, papír poškozen, přeložky, složky, skvrny, signováno PD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2014  20:05:00
Číslo položky: 6485
Poslední dražitel: 7892

Ovocné zátiší
barevná litografie, 32 x 40 cm, nerámováno, papír poškozen, přeložky, složky, skvrny, signováno PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2014  20:00:00
Číslo položky: 6495
Poslední dražitel: 7831

Březina Václav (1862 - 1906)

Nymburk
olej na kartonu, 29, 5 x 20, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD s přípisem, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2014  22:35:00
Číslo položky: 6490
Poslední dražitel: 7316

Slavíček Jan (1900 - 1970)

Zátiší s cukřenkou a ovocem
olej na plátně, 65 x 40, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PH, datováno 1924, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2014  22:15:00
Číslo položky: 6493
Poslední dražitel: 7828

Kotvald Ferdinand (1898 - 1980)

Kluziště na Vltavě
olej na kartonu, 24 x 34 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2014  22:05:00