Číslo položky: 6730
Poslední dražitel: 8101

Podvečer
olej plátno na kartonu, 24, 5 x 36 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2014  20:20:00
Číslo položky: 6727
Poslední dražitel: 5794

Bubeníček Jindřich (1856 - 1935)

Dobřív
kombinovaná technika na papíře, 21, 5 x 29 cm, rámováno, rám a papír poškozeny, zaskleno, signováno PD, datováno 1913
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 900 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2014  20:10:00
Číslo položky: 6728
Poslední dražitel: 8099

Hamry
kombinovaná technika na papíře, 26 x 20 cm, rámováno, rám a papír poškozeny, zaskleno, signováno monogramem J. B. PD, datováno 1911
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 850 Kč
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 6716
Poslední dražitel: 6670

olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2014  20:00:00
Číslo položky: 6704
Poslední dražitel: 8088

Chittussi Antonín - okruh autora

olej plátno na kartonu, 24, 5 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno původně protrženo, restaurováno, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 61 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2014  22:55:00
Číslo položky: 6705
Poslední dražitel: 7347

Horská krajina
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1916
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 6715
Poslední dražitel: 8089

olej na kartonu, 48 x 64 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1912
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2014  22:35:00
Číslo položky: 6710
Poslední dražitel: 7425

Kramskoj Nikolajewitsch Iwan (1837 - 1887)

Portrét muže
olej na plátně, 54 x 47 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, rentoláž, signováno monogramem PH, zepředu kovový štítek autora, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 69 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2014  22:30:00
Číslo položky: 6717
Poslední dražitel: 6659

Chalupa
olej na kartonu, 28, 5 x 33 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2014  22:10:00
Číslo položky: 6701
Poslední dražitel: 8085

Mařák Julius Edvard - okruh autora

2 x krajina
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2014  21:55:00

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE