Předaukční výstava bude probíhat
od 30. 4. 2018
pondělí - pátek
10:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00 hod.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 6537
Poslední dražitel: 7445

Hlavsa Oldřich (1889 - 1936)

Léto na Zdobnici
olej na plátně, 101 x 81 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2014  20:50:00
Číslo položky: 6538
Poslední dražitel: 7928

Kretschmer Václav (1849-1921)

Chlapec s bičíkem
olej na plátně, 100 x 69 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, plátno v obličejové části protrženo cca 2 cm, signováno LD, datováno 1890
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6521
Poslední dražitel: 7901

akvarel na papíře, 48 x 29, 5 cm, nerámováno, papír a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2014  20:45:00
Číslo položky: 6440
Poslední dražitel: 7858

Drtikol František (1883 - 1961)

olej na překližce, 21 x 23, 5 cm, rámováno, malba poškozena, v horní části proraženo hřebíkem, nesignováno, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 12 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6536
Poslední dražitel: 7863

Kašparová - Riegerová Běla (1901 - 1967)

Koupání
Olej na plátně, 116, 5 x 97 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2014  20:30:00
Číslo položky: 6535
Poslední dražitel: 7925

Schovánek Emil (1885 - 1947)

olej na plátně, 46 x 58 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1912, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2014  20:25:00
Číslo položky: 6520
Poslední dražitel: 7907

Plocek Vilém (1905 - 2000)

Zátiší s rybou
tempera na kartonu, 40 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1970-1
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2014  20:05:00
Číslo položky: 6529
Poslední dražitel: 7857

Monogram V. B.

Párový obraz
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 56 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2014  22:50:00
Číslo položky: 6526
Poslední dražitel: 7920

Zima na venkově
olej na plátně, 80 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1930, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2014  22:35:00
Číslo položky: 6527
Poslední dražitel: 7920

V chumelici u Svobodných Hamrů
olej na kartonu, 39, 5 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno s přípisem LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2014  22:30:00

do květnové aukce 2018