9 300 000 Kč

Číslo položky: 6597
Poslední dražitel: 7840

Pešek Viktor (1900 - 1986)

olej na kartonu, 50 x 66, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2014  21:10:00
Číslo položky: 6589
Poslední dražitel: 7977

Pitto Giuseppe (1857 - 1928)

Na trhu
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 15 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2014  21:05:00
Číslo položky: 6593
Poslední dražitel: 6841

Šlár Josef (1908 - ?)

Z Kampy
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1954
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6587
Poslední dražitel: 7972

Kochánov v zimě
olej na dřevě, 20 x 24, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, v levé horní části prasklé dřevo cca 10 cm, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2014  21:00:00
Číslo položky: 6584
Poslední dražitel: 7971

Nesignováno

Po koupeli
olej plátno na kartonu, 27, 5 x 15 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 1 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2014  20:50:00
Číslo položky: 6590
Poslední dražitel: 7131

Stein V.

olej na plátně, 48, 5 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6583
Poslední dražitel: 7970

Nesignováno

olej na dřevě, 28 x 35 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, v pravé části prasklé dřevo cca 20 cm, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2014  20:40:00
Číslo položky: 6588
Poslední dražitel: 7974

Jelínek František A. (1890 - 1977)

olej na kartonu, 20, 5 x 27, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno 2 x LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2014  20:25:00
Číslo položky: 6585
Poslední dražitel: 7971

Panuška Vladislav (1902 - 1959)

Zátiší s hřibem
olej na kartonu, 25 x 33, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2014  20:15:00
Číslo položky: 6581
Poslední dražitel: 7968

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

Cesta v poli
olej na kartonu, 24, 5 x 79 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2014  20:10:00