Číslo položky: 6541
Poslední dražitel: 7931

Lasák Oldřich (1884 - 1968)

Večerní toaleta
olej na plátně, 90 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2014  21:20:00
Číslo položky: 6544
Poslední dražitel: 7932

Na pstruhovém revíru
olej na kartonu, 70 x 89 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2014  21:15:00
Číslo položky: 6533
Poslední dražitel: 7913

Šafařík Jan (1886 - 1915)

Montmartre, Paříž
kombinovaná technika na papíře, 30 x 47 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno s přípisem PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 36 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2014  21:05:00
Číslo položky: 6540
Poslední dražitel: 7248

olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6539
Poslední dražitel: 7928

Potok v zimě
olej na kartonu, 40 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2014  20:55:00
Číslo položky: 6542
Poslední dražitel: 6805

Příhoda Václav (1888 - 1941)

Kairo
olej na překližce, 35 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6537
Poslední dražitel: 7445

Hlavsa Oldřich (1889 - 1936)

Léto na Zdobnici
olej na plátně, 101 x 81 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2014  20:50:00
Číslo položky: 6538
Poslední dražitel: 7928

Kretschmer Václav (1849-1921)

Chlapec s bičíkem
olej na plátně, 100 x 69 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, plátno v obličejové části protrženo cca 2 cm, signováno LD, datováno 1890
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6521
Poslední dražitel: 7901

akvarel na papíře, 48 x 29, 5 cm, nerámováno, papír a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2014  20:45:00
Číslo položky: 6440
Poslední dražitel: 7858

Drtikol František (1883 - 1961)

olej na překližce, 21 x 23, 5 cm, rámováno, malba poškozena, v horní části proraženo hřebíkem, nesignováno, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 12 700 Kč
Příhoz: 500 Kč