9 300 000 Kč

Číslo položky: 6679
Poslední dražitel: 8048

olej na kartonu, 70 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 12 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2014  21:30:00
Číslo položky: 6670
Poslední dražitel: 8042

U lesa
olej na kartonu, 18 x 27 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2014  21:20:00
Číslo položky: 6668
Poslední dražitel: 8041

Horská krajina
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2014  21:15:00
Číslo položky: 6672
Poslední dražitel: 7051

Heřman Jiří (1892 - 1969)

Žně pod Buchlovým kopcem
olej na plátně, 25, 5 x 35, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1953
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2014  21:10:00
Číslo položky: 6673
Poslední dražitel: 8014

Jiroudek František (1914 - 1991)

olej na plátně, 43 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2014  20:55:00
Číslo položky: 6653
Poslední dražitel: 8022

Nečitelný monogram

Venkovské náměty
13 x skica v kožených deskách, kombinované techniky (tužka, tuš, akvarel) na papíře, nerámováno, v paspartě, rozměry cca 35 x 27/kus, papír místy poškozen, zahnědlé skvrny, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2014  20:30:00
Číslo položky: 6651
Poslední dražitel: 7136

Nesignováno

Portrét vojáka
olej na plátně, 75 x 60 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2014  20:25:00
Číslo položky: 6648
Poslední dražitel: 7997

olej na plátně, 46 x 75 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1953
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2014  20:15:00
Číslo položky: 6652
Poslední dražitel: 8029

Nesignováno

Portrét hraběnky Thümové - v pozadí vodní zámek Blatná
olej na plátně, 92 x 78 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno restaurovat, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6645
Poslední dražitel: 5791

olej na kartonu, 15 x 25 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD s přípisem v úctě, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.5.2014  22:40:00