9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE KVĚTEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

Číslo položky: 6687
Poslední dražitel: 8075

Mařák Julius Edvard - okruh autora

Studie rostlin
olej na desce, 16, 5 x 21, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, zepředu kovový štítek autora, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2014  21:00:00
Číslo položky: 6695
Poslední dražitel: 6805

Wilde F.

olej na plátně, 50 x 39, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2014  20:35:00
Číslo položky: 6686
Poslední dražitel: 8070

Liebscher Karel (1851 - 1906)

V sadech
akvarel, kvaš na papíře, 16 x 21 cm, rámováno, rám mírně poškozn, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2014  20:30:00
Číslo položky: 6707
Poslední dražitel: 8084

Jestřebice u Kokořína
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malby poškozeny, nutno čistit, signováno PD, datováno 1954
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2014  20:25:00
Číslo položky: 6697
Poslední dražitel: 7695

Vysušil Karel (* 1926)

barevná litografie, 53, 5 x 42, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno UD, 11/15, datováno 1985
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2014  20:20:00
Číslo položky: 6706
Poslední dražitel: 7757

Moře
olej na plátně, 100 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2014  20:15:00
Číslo položky: 6698
Poslední dražitel: 8079

Štolovský Josef (1879 - 1936)

olej na plátně, 56 x 67 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2014  20:05:00
Číslo položky: 6682
Poslední dražitel: 7912

Lebeda Otakar - okruh autora

Lesní cesta
olej na kartonu, 29 x 19, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, zepředu kovový štítek Otakar Lebeda, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2014  23:50:00
Číslo položky: 6675
Poslední dražitel: 8045

Feikl Stanislav (1883 - 1933)

Karlův most vpodvečer
olej na plátně, 89, 5 x 110 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, rentoláž, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2014  22:50:00
Číslo položky: 6683
Poslední dražitel: 8051

Zima v Libuni
olej na plátně, 80 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nutno čistit, signováno PD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 215 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2014  22:40:00

do aukce Květen 2020.