9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Číslo položky: 6497
Poslední dražitel: 7837

Koledníci
barevná litografie, 27 x 17, 5 cm, rámováno, pasparta, pasparta poškozena, papír mírně poškozen, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2014  21:55:00
Číslo položky: 6494
Poslední dražitel: 7702

olej na kartonu, 68 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1910, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 6499
Poslední dražitel: 7288

Drtikol František (1883 - 1961)

Skály
olej na překližce, 31, 5 x 37 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, popraskaná překližka, signováno PD, datováno 1943, 2/9, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 35 700 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 6479
Poslední dražitel: 7821

olej na plátně, 90 x 133 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 53 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2014  21:35:00
Číslo položky: 6478
Poslední dražitel: 6414

Myslivci
barevná litografie, 39 x 47 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1971
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2014  21:00:00
Číslo položky: 6472
Poslední dražitel: 7815

Feikl Stanislav (1883 - 1933)

Borovice u Jadranu
olej na kartonu, 25 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2014  20:45:00
Číslo položky: 6473
Poslední dražitel: 7861

olej na plátně, 49, 5 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6476
Poslední dražitel: 7818

Monogram FD

olej na kartonu, 57 x 71 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6467
Poslední dražitel: 7857

olej na překližce, 34, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2014  20:35:00