9 300 000 Kč

Číslo položky: 6737
Poslední dražitel: 8110

Chittussi Antonín - okruh autora

V přístavu
olej na dřevě, 17, 5 x 27, 5 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 82 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 5.6.2014  00:10:00
Číslo položky: 6474
Poslední dražitel: 7188

Hodiener Hugo Hodina (1886 - 1945)

Alpská krajina
kombinovaná technika na kartonu, 72 x 63, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2014  22:00:00
Číslo položky: 6736
Poslední dražitel: 8075

Pieta
lept, 42, 5 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2014  21:50:00
Číslo položky: 6722
Poslední dražitel: 7359

Mrkvička Jan Václav (1856 - 1938)

Čistič bot
olej na plátně, 47 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, krakeláž, signováno LH, datováno 1915?
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2014  21:45:00
Číslo položky: 6723
Poslední dražitel: 8048

Koníček Oldřich (1886 - 1932)

Portrét dámy (manželka O. Koníčka)
olej na kartonu, 46 x 38, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2014  21:35:00
Číslo položky: 6732
Poslední dražitel: 8102

Körber Adolf (1887 - 1967)

Starodávný mlýn
olej na plátně, 94 x 110 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6719
Poslední dražitel: 7802

Stromy u rybníka
olej na překližce, 50, 5 x 65 cm, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2014  21:05:00
Číslo položky: 6720
Poslední dražitel: 7027

Uhelný trh
olej na plátně, 34 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6721
Poslední dražitel: 7418

Chudý kraj - Krouny
olej na kartonu, 36, 5 x 47 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6709
Poslední dražitel: 6654

olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2014  20:50:00