9 300 000 Kč

Číslo položky: 15422
Poslední dražitel: 13492

Istler Josef (1919 - 2000)

Milenci
barevná litografie, 56 x 46 cm, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, 27/30, datováno 1994
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  21:35:00
Číslo položky: 15335
Poslední dražitel: 12957

Břízy u řeky
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15285
Poslední dražitel: 14415

U řeky
olej na kartonu, 35 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, karton mírně vyboulen, signováno PD, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  21:40:00
Číslo položky: 15462
Poslední dražitel: 13046

olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15206
Poslední dražitel: 11989

Sen noci svatojánské IV.
barevná litografie, 54 x 38 cm, volně loženo, papír poškozen - přeložky, zažloutlé skvrny, signováno tužkou PD, datováno 1961
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15372

Nečitelně signováno

Podzámčí
akvarel na papíře, 27, 5 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno nečitelně PD, datováno 1861
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15421
Poslední dražitel: 14510

Šimotová Adriena (1926 - 2014)

Kompozice
barevný lept, 37, 5 x 35, 5 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, datováno 1995
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  21:45:00
Číslo položky: 15213

Latour H.

Krajina u vody
olej na plátně, 44 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1896
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15344
Poslední dražitel: 15109

Molnár Karel (1903 - 1981)

Tanečnice
olej na kartonu, 38 x 29 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15429

Korecki Wiktor (1890 - 1980)

Otepi slámy
olej na sololitu, 25, 5 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  21:50:00