9 300 000 Kč

Číslo položky: 15205
Poslední dražitel: 14359

Balón v krajině
litografie, 18 x 15 cm, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen, signováno monogramem tužkou PD, datováno 1982
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  21:05:00
Číslo položky: 15398
Poslední dražitel: 15147

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Loďky v přístavu
akvarel na papíře, 20 x 28, 5 cm, rámováno, rám poškozen, papír mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1961
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15411
Poslední dražitel: 15156

Líbal František (1896 - 1974)

olej na kartonu, 24 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1939, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  21:10:00
Číslo položky: 15255
Poslední dražitel: 14394

Dont worry - be happy!
barevná litografie, 65 x 49 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, datováno 1999, 47/100
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15293
Poslední dražitel: 15073

černobílá litografie, 15 x 10 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15445
Poslední dražitel: 12782

Lokomotivy
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  21:15:00
Číslo položky: 15426
Poslední dražitel: 14514

Kanyza Jan (* 1947)

Město
olej na plátně, 35, 5 x 30, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1966, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15359
Poslední dražitel: 14466

Stan se vzducholodí
litografie, 25, 5 x 18 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1977, 24/200
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15234

Nečitelně signováno

Klášter
olej na kartonu, 75 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15289
Poslední dražitel: 14819

Nečitelně signováno

Rozkvetlá louka
olej na kartonu, 51 x 71 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  21:20:00