Noční ulice olej na plátně, 61 x 75, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1980, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Město olej na plátně, 35, 5 x 30, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1966, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen