9 300 000 Kč

Číslo položky: 15410
Poslední dražitel: 15156

Měsíc nad tůní
olej na kartonu, 27 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1945, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  21:45:00
Číslo položky: 15336
Poslední dražitel: 14845

Ovocný trh
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15226
Poslední dražitel: 15027

Kreibich Vilém (1884 - 1955)

pastel na kartonu, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15280
Poslední dražitel: 13393

Miró Joan (1893 - 1983)

černobílá litografie, 65 x 99 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 35/50, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15367
Poslední dražitel: 15125

Pulkert Mojmír (* 1956)

Nebeský chrám
olej na plátně, 60 x 80 cm, rámováno, perfektní stav, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  21:50:00
Číslo položky: 15220
Poslední dražitel: 14764

Bertha von Grab (1846 - 1921)

Pohled na zříceninu
olej na plátně, 27 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, mírná krakeláž, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15447
Poslední dražitel: 13509

Saudek Jan (* 1935)

120 km/hod
barevná litografie, 37 x 47 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 70/85
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15262
Poslední dražitel: 14399

Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15291
Poslední dražitel: 14419

Parabola No. 2
černobílá litografie, 76 x 54 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 2000, 20/100
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  21:55:00
Číslo položky: 15413
Poslední dražitel: 13667

Jarní nálada na Vysočině
olej na plátně, 20 x 28 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1936, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Aktuální cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč