9 300 000 Kč

Číslo položky: 15207
Poslední dražitel: 14360

Velčovský Josef (* 1945)

Tajemství zahrad
akryl plátno na překližce, 30 x 37 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  21:30:00
Číslo položky: 15357
Poslední dražitel: 15118

Vodník
barevná litografie, 33, 5 x 42, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1942, 43/500
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  21:35:00
Číslo položky: 15274
Poslední dražitel: 14407

Bystřička u Martina
olej na kartonu, 24, 5 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15409
Poslední dražitel: 15154

Hlinomaz Josef (1914 - 1978)

Noční krajina
olej na kartonu, 16 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, přímý dar od autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15222
Poslední dražitel: 15680

olej na kartonu, 48 x 58 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1910, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15341
Poslední dražitel: 15107

Valenta Bohuslav (1930 - 2003)

Vertikály I.
olej na plátně, 75 x 55 cm, nerámováno, vypínací rám, malba mírně poškozena, signováno monogramem UD, datováno 1967, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  21:40:00
Číslo položky: 15441
Poslední dražitel: 12285

Kristofori Jan (1931 - 2004)

Jednou se to provalit muselo
kombinovaná technika na kartonu, 100 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1990, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15279
Poslední dražitel: 14410

Vaca Karel (1919 - 1989)

Žena v klobouku
olej na plátně, 40 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1979, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15217
Poslední dražitel: 14367

Obrovský Bohdan (1925 - 2002)

Kostelní návrší
olej na plátně, 87 x 105 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1978, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15410
Poslední dražitel: 15156

Měsíc nad tůní
olej na kartonu, 27 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1945, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  21:45:00