9 300 000 Kč

Číslo položky: 15438
Poslední dražitel: 14522

Nečitelně signováno

Dívka se slunečníkem
olej na kartonu, 65 x 42 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba vpravo uprostřed poškozena, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  21:20:00
Číslo položky: 15343
Poslední dražitel: 15108

Trusek Jaromír

Ježíš nad Vesmírem
olej na kartonu, 47 x 68 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15212

Latour H.

olej na plátně, 41, 5 x 57, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1883
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15364
Poslední dražitel: 14470

Štafa Rudolf (1925 - 2014)

Slovanská Venuše
olej na kartonu, 76 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1989, ověřovací certifikát pravosti díla a 2 katalogy R. Štafy přiloženy
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  21:25:00
Číslo položky: 15263
Poslední dražitel: 14399

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Konvolut 5 ks ilustrací
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15215
Poslední dražitel: 14366

Obrovský Bohdan (1925 - 2002)

Ulice v noci
olej na plátně, 91, 5 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1980, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15403
Poslední dražitel: 15150

Kaufmann Adolf (1848 - 1916)

Přístav
olej na dřevě, 15, 5 x 31, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno pseudonymem LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15238
Poslední dražitel: 14382

olej plátno na kartonu, 80 x 90 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba a plátno poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  21:30:00
Číslo položky: 15332
Poslední dražitel: 12488

Chalupy u vody
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1928, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Aktuální cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15433
Poslední dražitel: 14518

Lovecké zátiší
olej na plátně, 80 x 100 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč