9 300 000 Kč

Číslo položky: 15362
Poslední dražitel: 14469

Červený stan v krajině
barevná litografie, 52 x 73 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1965, 30/50
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 4 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:55:00
Číslo položky: 15259
Poslední dražitel: 14396

Pád No. 4
černobílá litografie, 60 x 44 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, datováno 2003, 84/100
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15400
Poslední dražitel: 14496

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

Orání
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15236
Poslední dražitel: 14381

Návrh k filmu Bajaja (II.)
kombinovaná technika na papíře (tužka-akvarel), 6 x 9 cm, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen, signováno monogramem PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15419
Poslední dražitel: 14508

Rembrandt a jeho model
barevná litografie, 43 x 54, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 35/100, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  21:00:00
Číslo položky: 15204
Poslední dražitel: 14116

Loďka při západu slunce
barevná litografie, 11 x 15, 5 cm, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15347
Poslední dražitel: 14458

Rolín Viktor (1887 - 1942)

Před bouří
olej na překližce, 50 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15272
Poslední dražitel: 14406

Tetřevi
olej na kartonu, 23 x 30, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15386
Poslední dražitel: 14486

Zoubek Olbram (1926 - 2017)

Tři kočky
papírový reliéf, 45 x 42 cm, pozlaceno, nerámováno, volně loženo, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  21:05:00
Číslo položky: 15300
Poslední dražitel: 14426

Lacina Jiří (1934 - 2004)

Skansen - Velký formát
olej na plátně fixován na sololitu, 200 x 140 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1987, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč